• Як встановити вхідні двері?

    Як встановити вхідні двері?

    Наш будинок – це наша фортеця! Його захист і неприступність залежить від багатьох факторів, але основним є наявність вхідних дверей. Для виконання всіх своїх функцій слід правильно встановити вхідні двері.

    Ми впевнені, що багатьох цікавить саме таке питання. Магазин вхідних дверей підготував для Вас відмінну статтю-відповідь на нього. Ознайомитися з моделями більш детально Ви завжди можете на сайті в категорії вхідні двері. А тепер перейдемо до нашого головного питання.

    Особливості та основні етапи установки

    Монтаж вхідних дверей – досить складний процес, з яким неможливо впоратися самотужки, тому заздалегідь запросіть друзів, а вже потім, якщо Ви впевнені в своїх силах, починайте роботу.

    Однак, якщо у Вас немає досвіду подібних робіт, то цю справу краще довірити професіоналам, адже будь-яке порушення норм може погіршити властивості двері.

    Полотно необхідно встановлювати згідно з усіх будівельних норм, а також слід правильно зняти виміри у всіх площинах.

    Існує 5 основних етапів установки:

    1. Підбір інструментів.
    2. Підготовка прорізу.
    3. Кріплення дверної коробки.
    4. Навішування двері.
    5. Додавання піни.

    Дотримуючись такого плану, установка буде правильною! Головне пам'ятати, що дана робота вимагає акуратності, точності!

    Як встановити вхідні металеві двері?

    №1. Підбір інструментів

    Щоб виконати монтаж вхідної конструкції вам знадобиться такий набір інструментів: пила, перфоратор, болгарка, молоток, рулетка і рівень. А ось з додаткових матеріалів монтажна піна, анкера.

    №2. Підготовка прорізу

    В очищений від зайвих деталей і підготовлений до роботи проріз, встановлюємо дверну коробку без полотна, підклавши по периметру дерев'яні клини. Вони виконують функцію коригування положення і фіксації короба. Всі горизонталі і вертикалі вимірюємо рівнем!

    №3. Кріплення дверної коробки

    Переходимо до установки першої стійки із петлями, де вже заздалегідь підготовлені отвори для монтажу. Через них просвердлюємо перфоратором роз'єм 20 см в глибину для анкерних болтів (3 з боків, по 2 на порозі і зверху). Вставляємо болти, затягуємо гайки, перевіряємо все рівнем, а також не забуваємо змастити петлі.

    Для встановлення другої стійки знову озброюємось рівнем і затискаємо анкери з боку навісів. Після завершення роботи з двох сторін можна приступати до навішування полотна.

    №4. Навішування двері

    Насамперед слід тимчасово навісити виріб для перевірки ходу. Потім обережно зняти, фіксуючи поріг і верхню частину. Повторюємо навішування для перевірки, регулюємо, встановлюючи необхідну фурнітуру (замок, ручку).

    Після монтажу пробуємо відкрити/закрити під кутом 90˚. У закритій позиції зазори між коробом і дверима повинні складати близько 3 мм.

    Як даний етап, так і весь процес установки краще виконувати з кимось в парі, одна людина притримує полотно, а інша – закріплює деталі.

    №5. Додавання піни

    Це останній етап робіт, якого слід дотримуватися, коли Ви хочете правильно встановити вхідні двері. Він одночасно простий, але дуже важливий. Перед роботою обов'язково захистіть дверну коробку спеціальною плівкою або малярською стрічкою.

    Починаємо з заповнення вертикальних щілин від низу до верху, а потім переходимо до верхньої частини конструкції, надлишок зрізаємо. Під поріг додавання піни не потрібно – цей зазор заповнюється цементним розчином.

    Будьте уважні до обсягу заповнення, адже в процесі висихання піна збільшує свій обсяг до 250%! При перевитраті можливі пошкодження або деформація: як короба, так і конструкції. Повне застигання піни – 24 години, відповідна температура – 20˚С. ГОТОВО!


    Як бачите, особливої складності встановити вхідні двері немає. Якщо не брати до уваги час на підготовку, то сам процес займе близько 2-3 годин.


    Як встановити вхідні залізні двері?

    Тепер, коли Ви озброєні знаннями про те, як правильно встановити вхідні двері і дізналися всі їх нюанси, Вам належить вибрати найоптимальніший варіант на сьогоднішній день, який витримає будь-яке навантаження, температуру тощо.

    Ми рекомендуємо встановлювати тільки залізні двері. Дверна рама, каркас і зовнішня поверхня полотна виконані з міцного металу – сталі.

    Також вони забезпечують хорошу тепло- і звукоізоляцію, адже по всьому периметру прокладається гумовий утеплювач, який зменшує силу звуку при закритті, а також зберігає тепло. Але бувають випадки, коли цього недостатньо і доводиться додатково утеплювати. Більш детально в нашій статті як утеплити вхідні двері.

    Ми впевнені, що маючи всі інструменти, терпіння і гарного партнера, Ви досягнете позитивного результату в самостійній установці.

    Думаємо, ми допомогли Вам у відповіді на питання: «Як встановити вхідні двері?»

    Успіхів! До нових зустрічей!